Aktualności

ODWOŁANA - 10 Kolejka XX Edycji (z dn. 10.02.2019)
ODWOŁANA - 10 Kolejka XX Edycji (z dn. 10.02.2019)
Oficjalne podsumowanie XIX Edycji GLHA - Sobota 24 marca (z dn. 24.03.2018)
Mecz Maison Gryfino - Gwiazdy Ligi - 5 : 2 (4:0) (z dn. 24.03.2018)
Oficjalne zakończenie XVIII Edycji GLHA (z dn. 18.03.2017)
Mecz Błękit Pniewo -,,Gwiazdy" Ligi XVIII Edycji GLHA (z dn. 18.03.2017)
OFICJALNE ZAKOŃCZENIE XVII EDYCJI (z dn. 20.03.2016)
Mecz Błękit Pniewo - ,,Gwiazdy" Ligi 8:5 (2:1) (z dn. 19.03.2016)
Oficjalne Podsumowanie XVI Edycji GLHA (z dn. 22.03.2015)
Mecz Mistrz Ligi OGNIWO BABINEK - ,,GWIAZDY LIGI" 3 : 7 (1:4) (z dn. 22.03.2015)
XVI Edycja GLHA zakończona! (z dn. 08.03.2015)
Z powodu trwającego remontu sali 10 kolejka z dnia 17.02. odwołana!

 

 

24 marca podsumowaliśmy XIX Edycję Gryfińskiej Ligi Halówki Amatorskiej sezonu 2017 / 2018. W lidze wzięło udział osiem drużyn. Rozegraliśmy 56 meczów w czternastu niedzielnych turniejach. Ocenę i komentarz rozgrywanych meczów oraz całej Ligi pozostawiam uczestnikom i kibicom. GLHA to liga "Amatorska", w której sam udział to już zwycięstwo każdego zawodnika. Gratulując wyróżnionym i zwycięzcom w każdej kategorii, gratuluję wszystkim uczestnikom Naszej Ligi. Dziękuję głównemu sponsorowi GLHA firmie Silver Trofea Sportowe pana Jarosława Warchoła. Zapraszam do galerii - tam zdjęcia z meczów oraz wszystkie komunikaty. Komunikat końcowy, w którym można zobaczyć wszystkie wyniki, statystyki, ciekawostki itp. do przejrzenia również tu: KOMUNIKAT KOŃCOWY XIX EDYCJI.

 Zapraszam na kolejną jubileuszową XX Edycję już w listopadzie!

 

 

Składy drużyn:

 

Maison Gryfino: Plis Paweł 2 bramki (7minuta, 28), Kubicki Cezary (23, 39), Gnap Rafał (17), Kaniecki Grzegorz, Nikitiński Mateusz, Kargol Łukasz, Janiak Karol.

Gwiazdy Ligi: Grąbczewski Maciej (34), Woźniewski Bartłomiej (37), Gałka Piotr, Klimuk Patryk, Mróz Paweł, Kłonowski Bartosz, Bykowski Piotr, Kiełbaśnik Rafał, Hołownia Adrian, Lebioda Arkadiusz.

18 marca podsumowaliśmy XVIII Edycję Gryfińskiej Ligi Halówki Amatorskiej sezonu 2016 / 2017. W lidze wzięło udział osiem drużyn. Rozegraliśmy 56 meczów w czternastu niedzielnych turniejach. Ocenę i komentarz rozgrywanych meczów oraz całej Ligi pozostawiam uczestnikom i kibicom. GLHA to liga "Amatorska", w której sam udział to już zwycięstwo każdego zawodnika. Gratulując wyróżnionym i zwycięzcom w każdej kategorii, gratuluję wszystkim uczestnikom Naszej Ligi. Dziękuję głównemu sponsorowi GLHA firmie Silver Trofea Sportowe pana Jarosława Warchoła. Zapraszam do galerii - tam zdjęcia z meczów i oficjalnego zakończenia oraz wszystkie komunikaty. Komunikat końcowy, w którym można przejrzeć wszystkie wyniki, statystyki, ciekawostki itp. do przejrzenia również tu: KOMUNIKAT KOŃCOWY XVIII EDYCJI. Zapraszam na kolejną XIX Edycję już w listopadzie!

 

Składy drużyn:

Błękit Pniewo (Mistrz Ligi): Nikitiński Mateusz 2 bramki: 22 i 30 minuta, Kaniecki Dawid 1 bramka: 35 minuta, Kaniecki Grzegorz, Janiak Karol, Plis Paweł, Włoch Daniel, Kłos Kamil.

Gwiazdy Ligi: Kiełbaśnik Rafał (Radimar sklepwnetrz.pl) 4 bramki: 11, 25, 34, 39 minuta, Klimas Jacek (Aby na Remis) 2 bramki: 20 i 27 minuta, Kubicki Cezary (Czarni Lubanowo) 2 bramki: 20 i 35 minuta, Pasternak Rafał (Odra Gryfino) 2 bramki: 12 i 29 minuta, Gałka Piotr (Czarni Lubanowo), Baszak Przemysław (Odra Gryfino), Klimuk Patryk (Odra Gryfino), Piwowarski Adrian (Adriabud).

Jak zwykle w sobotę podsumowaliśmy XVII Edycję Gryfińskiej Ligi Halówki Amatorskiej sezonu 2015 / 2016. Do rywalizacji zgłosiło się osiem drużyn, jednak z powodów regulaminowych zakończyło ligę siedem zespołów (z powodu braku wpłaty wpisowego drużyna Coyoty Club została wycofana z rozgrywek). Rozegraliśmy 49 meczów w osiemnastu niedzielnych turniejach. Ocenę i komentarz rozgrywanych meczów oraz całej Ligi pozostawiam uczestnikom i kibicom. Zapraszam do galerii - tam zdjęcia z meczów i oficjalnego zakończenia oraz wszystkie komunikaty łącznie z końcowym. Komunikat końcowy, w którym można przejrzeć wszystkie wyniki, statystyki, ciekawostki itp. do przejrzenia również tu: KOMUNIKAT KOŃCOWY XVII EDYCJI.

Nasza liga ma w nazwie przymiotnik "Amatorska", tak więc gratulując wyróżnionym i zwycięzcom w każdej kategorii, przede wszystkim gratuluję wszystkim uczestnikom bo sam udział już wart jest nagrody! Dziękuję głównemu sponsorowi GLHA firmie Silver Trofea Sportowe pana Jarosława Warchoła.

Zapraszam na kolejną XVIII Edycję już w październiku!

 

 Składy drużyn:

Błękit Pniewo: Kaniecki Dawid (4 bramki: 2 minuta, 30, 36, 39), Kaniecki Grzegorz (2 bramki: 28 minuta, 35), Nikitiński Mateusz (1 bramka: 28 min), Janiak Karol, Janiak Marcin, Mielec Tomasz, Plis Paweł.

Gwiazdy Ligi: Gwiazda Marek (Adriabud) (2 bramki: 23 minuta, 39), Klimuk Patryk (Odra Gryfino) (2 bramki: 16, 26), Pasternak Rafał (Odra Gryfino) (1 bramka: 33), Lebioda Arkadiusz (Wrangler), Szandruk Łukasz (Odra Gryfino), Żygadło Krystian (Błękit Pniewo).

 

Tradycyjnie w sobotę (21.03.2015 r.) odbyło się oficjalne zakończenie XVI Edycji Gryfińkiej Ligi Halówki Amatorskiej. Do rywalizacji w minionym sezonie stanęło 8 drużyn, które rozegrały 56 spotkań w czternastu niedzielnych turniejach. Rywalizacja o tytuł Mistrza Ligi toczyła się dosłownie do ostatniego meczu! Sportowy poziom rozgrywek z roku na rok jest coraz większy. Również pod względem kultury gry czyli Fair Play można zauważyć wyższy poziom. Mimo faworytów zdarzały się niespodzianki, dzięki którym nasza liga staje się atrakcyjniejsza i bardziej wyrównana. Szczegółową ocenę ligi pozostawiam kibicom i uczestnikom! Wszystkie tabele, statystyki, podsumowania i ciekawostki można przeczytać w końcowym komunikacie: Końcowy Komunikat XVI Edycji GLHA.
Dziękuję głównemu sponsorowi GLHA firmie Silver Trofea Sportowe pana Jarosława Warchoła. Zapraszam na kolejną XVII Edycję już w październiku!!!

 

Składy drużyn:
Ogniwo Babinek: Bała Mariusz, Gnap Rafał, Janas Tomasz, Jasiak Łukasz (8 min), Kuzio Kamil, Kuzio Krystian (29 min), Misior Łukasz, Woźniewski Bartłomiej (39 min), Woźniewski Szymon, 
,,Gwiazdy Ligi" : Adamczak Michał, Gałka Piotr, Janiak Karol, Jasiak Hubert (31 min), Kaniecki Grzegorz (4 min, 16 min), Lebioda Arkadiusz, Lewandowski Adam (9 min, 40 min), Mróz Paweł, Prostak Artur, Żołnowski Marcin (17 min, 27 min).

Oficjalne podsumowanie XVI Edycji GLHA: SOBOTA 21.03.2015

Poniżej wynik głosowania na 10 NAJLEPSZYCH ZAWODNIKÓW XVI EDYCJI GLHA (kolejność według ilości zdobytych głosów):

1. Adamczak Michał - Aby na Remis

2. Kaniecki Grzegorz - Błękit Pniewo

3. Gałka Piotr - Czarni Lubanowo

4. Plis Paweł - Błękit Pniewo

5. Woźniewski Szymon - Ogniwo Babinek

6. Mróz Paweł - Odra Gryfino

7. Woźniewski Bartłomiej - Ogniwo Babinek

8. Prostak Artur - Czarni Lubanowo

9. Żołnowski Marcin - Wrangler

10.Jasiak Hubert - Aby na Remis
Tym samym wszyscy w/w zawodnicy zostali jednocześnie wybrani do składu ,,Gwiazd Ligi”.
Ponieważ w 10 najlepszych zawodników XVI Edycji GLHA jest dwóch zawodników z drużyny Mistrza Ligi - Ogniwa Babinek, do reprezentacji Gwiazd Ligi zapraszam dwóch kolejnych zawodników z listy są to:
11. Lewandowski Adam – Odra Gryfino
12. Lebioda Arkadiusz – Wrangler
Jeśli ktoś nie może zagrać proszę o informację zwrotną!

Tu do pobrania aktualne komunikaty, aktualny terminarz, regulamin, wzór zgłoszenia, itp.

Wyniki

Wyniki z 9 tygodnia (z dn. 10.02.2019)
Wyniki z 1 tygodnia (z dn. 18.11.2018)
Wyniki z 2 tygodnia (z dn. 25.11.2018)
Wyniki z 3 tygodnia (z dn. 02.12.2018)
Wyniki z 4 tygodnia (z dn. 09.12.2018)
Wyniki z 5 tygodnia (z dn. 06.01.2019)
Wyniki z 6 tygodnia (z dn. 13.01.2019)
Wyniki z 7 tygodnia (z dn. 20.01.2019)
Wyniki z 8 tygodnia (z dn. 27.01.2019)
Wyniki z 9 tygodnia (z dn. 10.02.2019)
Tygrysy vs. Maison
5 (3:6) 19
Zawodnik Bramki F K W
M. Leszczyński 2 0 0 0
D. Łabuda 1 1 0 0
K. Sokólski 1 0 0 0
P. Urbański 1 3 0 0
A. Zastawny 0 0 0 0
B. Kubik 0 1 0 0
M. Rak 0 0 0 0
M. Skopiński 0 0 0 0
O. Rataj 0 0 0 0
P. Szymański 0 0 0 0
T. Maryniak 0 1 0 0
Zawodnik Bramki F K W
G. Kaniecki 9 0 0 0
Ł. Kondraciuk 3 1 0 0
M. Nikitiński 3 0 0 0
P. Plis 3 1 0 0
S. Woźniewski 1 0 0 0
K. Janiak 0 0 0 0
T. Janas 0 0 0 0
Odra Gryfino vs. Polonia Gryfino
2 (2:0) 1
Zawodnik Bramki F K W
C. Mela 1 0 0 0
P. Klimuk 1 0 0 0
A. Klimuk 0 1 0 0
A. Lewandowski 0 3 0 0
A. Smolnik 0 0 0 0
D. Pasternak 0 0 0 0
P. Baszak 0 0 0 0
P. Mróz 0 0 0 0
P. Ziębowicz 0 0 0 0
R. Pasternak 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
M. Gwiazda 1 2 0 0
A. Duraziński 0 0 0 0
E. Maszczyk 0 0 0 0
G. Chmielarz 0 2 0 0
K. Barticzka 0 0 0 0
M. Przepiórka 0 0 0 0
M. Siarkiewicz 0 0 0 0
M. Żołnowski 0 0 0 0
Wrangler vs. Czarni Lubanowo
3 (0:2) 4
Zawodnik Bramki F K W
A. Lebioda 1 1 0 0
K. Mihoub 1 1 0 0
R. Wilk 1 0 0 0
J. Bara 0 0 0 0
K. Lara 0 0 0 0
M. Lara 0 1 0 0
S. Lityński 0 1 0 0
W. Maciocha 0 2 0 0
Zawodnik Bramki F K W
Ł. Jasiak 2 0 0 0
K. Karbowski 1 2 0 0
W. Magdziarz 1 0 0 0
A. Kaźmierczak 0 1 0 0
B. Kłonowski 0 2 0 0
D. Śmiałek 0 0 0 0
K. Reformat 0 0 0 0
Ł. Błaszczyk 0 0 0 0
P. Gałka 0 0 0 0
Zalipie vs. Odra Gryfino
3 (1:2) 9
Zawodnik Bramki F K W
Ł. Deptuła 2 0 0 0
M. Para 1 1 0 0
Ł. Lendzion 0 0 0 0
Ł. Szandruk 0 0 0 0
W. Deptuła 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
A. Klimuk 2 0 0 0
A. Kołucki 2 1 0 0
A. Smolnik 1 0 0 0
C. Mela 1 2 0 0
P. Baszak 1 0 0 0
P. Mróz 1 1 0 0
R. Pasternak 1 2 0 0
A. Lewandowski 0 0 0 0
D. Pasternak 0 0 0 0
Polonia Gryfino vs. Wrangler
3 (2:2) 2
Zawodnik Bramki F K W
E. Maszczyk 1 0 0 0
M. Gwiazda 1 2 0 0
A. Duraziński 0 0 0 0
G. Chmielarz 0 2 0 0
K. Barticzka 0 1 0 0
Ł. Chojniak 0 0 0 0
M. Przepiórka 0 0 0 0
M. Siarkiewicz 0 0 0 0
M. Żołnowski 0 0 0 0
P. Gadowski 0 0 0 0
T. Groszewski 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
K. Lara 1 0 0 0
K. Mihoub 1 0 0 0
A. Lebioda 0 2 0 0
J. Bara 0 0 0 0
M. Lara 0 0 0 0
R. Stasiak 0 1 0 0
R. Wilk 0 0 0 0
S. Lityński 0 0 0 0
Czarni Lubanowo vs. Tygrysy
11 (3:2) 4
Zawodnik Bramki F K W
Ł. Jasiak 5 1 0 0
P. Gałka 3 0 0 0
A. Kaźmierczak 2 0 0 0
K. Karbowski 1 0 0 0
B. Kłonowski 0 1 0 0
D. Śmiałek 0 0 0 0
Ł. Błaszczyk 0 0 0 0
W. Magdziarz 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
K. Sokólski 3 0 0 0
P. Urbański 1 2 0 0
A. Zastawny 0 0 0 0
B. Kubik 0 0 0 0
D. Łabuda 0 0 0 0
M. Leszczyński 0 0 0 0
M. Łuszczak 0 0 0 0
M. Salamon 0 1 0 0
O. Rataj 0 0 0 0
T. Maryniak 0 1 0 0
Polonia Gryfino vs. Maison
3 (1:4) 8
Zawodnik Bramki F K W
E. Maszczyk 1 1 0 0
M. Siarkiewicz 1 0 0 0
T. Groszewski 1 2 0 0
A. Duraziński 0 0 0 0
G. Chmielarz 0 1 0 0
K. Barticzka 0 0 0 0
M. Przepiórka 0 0 0 0
M. Żołnowski 0 0 0 0
P. Gadowski 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
G. Kaniecki 3 0 0 0
S. Woźniewski 2 0 0 0
Ł. Kondraciuk 1 0 0 0
M. Nikitiński 1 1 0 0
P. Plis 1 2 0 0
B. Woźniewski 0 0 1 0
T. Janas 0 0 0 0
Zalipie vs. Tygrysy
14 (6:0) 0
Zawodnik Bramki F K W
Ł. Szandruk 4 0 0 0
S. Kuchcik 4 0 0 0
P. Lewandowski 2 2 0 0
C. Kubicki 1 2 0 0
Ł. Deptuła 1 0 0 0
Ł. Turtoń 1 1 0 0
M. Para 1 0 0 0
Ł. Lendzion 0 0 0 0
M. Pawlus 0 0 0 0
P. Kopystyński 0 0 0 0
W. Deptuła 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
A. Zastawny 0 0 0 0
B. Kubik 0 0 0 0
D. Łabuda 0 0 0 0
K. Sokólski 0 0 0 0
M. Leszczyński 0 0 0 0
M. Łuszczak 0 0 0 0
O. Rataj 0 0 0 0
P. Szymański 0 0 0 0
P. Urbański 0 1 0 0
T. Maryniak 0 0 0 0
Odra Gryfino vs. Wrangler
6 (3:0) 2
Zawodnik Bramki F K W
P. Klimuk 3 1 0 0
R. Pasternak 2 1 0 0
P. Ziębowicz 1 0 0 0
A. Klimuk 0 2 0 0
A. Kołucki 0 1 0 0
A. Lewandowski 0 0 0 0
A. Smolnik 0 0 0 0
C. Mela 0 0 0 0
D. Pasternak 0 0 0 0
P. Baszak 0 0 0 0
P. Mróz 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
K. Lara 1 0 0 0
M. Lara 1 0 0 0
A. Lebioda 0 2 0 0
J. Bara 0 0 0 0
K. Mihoub 0 0 0 0
R. Wilk 0 0 0 0
S. Lityński 0 0 0 0
Wrangler vs. Zalipie
1 (1:3) 6
Zawodnik Bramki F K W
A. Piwowarski 1 1 0 0
A. Lebioda 0 1 0 0
J. Bara 0 0 0 0
K. Lara 0 0 0 0
K. Mihoub 0 0 0 0
M. Lara 0 1 0 0
R. Stasiak 0 1 0 0
R. Wilk 0 0 0 0
S. Lityński 0 0 0 0
W. Maciocha 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
S. Kuchcik 2 0 0 0
C. Kubicki 1 0 0 0
Ł. Deptuła 1 1 0 0
Ł. Lendzion 1 0 0 0
Ł. Szandruk 1 0 0 0
Ł. Turtoń 0 3 0 0
M. Łapiński 0 0 0 0
M. Para 0 0 0 0
M. Pawlus 0 2 0 0
P. Lewandowski 0 0 0 0
Tygrysy vs. Polonia Gryfino
6 (2:2) 5
Zawodnik Bramki F K W
K. Sokólski 2 0 0 0
M. Leszczyński 2 0 0 0
A. Zastawny 1 1 0 0
P. Urbański 1 0 0 0
B. Kubik 0 0 0 0
D. Łabuda 0 0 0 0
J. Konieczny 0 0 0 0
M. Łuszczak 0 0 0 0
M. Skopiński 0 2 0 0
O. Rataj 0 1 0 0
P. Szymański 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
G. Chmielarz 2 1 0 0
E. Maszczyk 1 0 0 0
K. Barticzka 1 0 0 0
M. Gwiazda 1 1 0 0
A. Duraziński 0 0 0 0
M. Siarkiewicz 0 0 0 0
M. Żołnowski 0 0 0 0
P. Gadowski 0 1 0 0
Maison vs. Czarni Lubanowo
9 (2:1) 2
Zawodnik Bramki F K W
G. Kaniecki 3 2 0 0
M. Nikitiński 3 1 0 0
B. Woźniewski 1 0 0 0
S. Woźniewski 1 1 0 0
T. Janas 1 1 0 0
K. Janiak 0 0 0 0
Ł. Kondraciuk 0 2 0 0
P. Purtak 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
B. Kłonowski 1 1 0 0
Ł. Jasiak 1 0 0 0
A. Kaźmierczak 0 4 0 0
D. Śmiałek 0 0 0 0
K. Reformat 0 0 0 0
Ł. Błaszczyk 0 1 0 0
Tygrysy vs. Odra Gryfino
2 (2:2) 7
Zawodnik Bramki F K W
D. Łabuda 1 0 0 0
O. Rataj 1 0 0 0
A. Zastawny 0 0 0 0
B. Kubik 0 0 0 0
K. Sokólski 0 0 0 0
M. Leszczyński 0 1 0 0
M. Łuszczak 0 1 0 0
M. Skopiński 0 1 0 0
P. Urbański 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
A. Smolnik 2 0 0 0
P. Baszak 2 0 0 0
A. Lewandowski 1 1 0 0
P. Klimuk 1 0 0 0
P. Ziębowicz 1 0 0 0
A. Klimuk 0 0 0 0
A. Kołucki 0 2 0 0
C. Mela 0 0 0 0
D. Pasternak 0 0 0 0
R. Pasternak 0 0 0 0
Maison vs. Zalipie
4 (1:0) 1
Zawodnik Bramki F K W
G. Kaniecki 1 2 0 0
P. Plis 1 2 0 0
P. Purtak 1 0 0 0
S. Woźniewski 1 0 0 0
B. Woźniewski 0 0 0 0
K. Janiak 0 0 0 0
Ł. Kondraciuk 0 0 0 0
M. Nikitiński 0 0 0 0
R. Gnap 0 0 0 0
T. Janas 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
Ł. Turtoń 1 1 0 0
C. Kubicki 0 2 0 0
Ł. Deptuła 0 0 0 0
Ł. Lendzion 0 0 0 0
Ł. Szandruk 0 1 0 0
M. Łapiński 0 0 0 0
M. Para 0 0 0 0
P. Lewandowski 0 0 0 0
Czarni Lubanowo vs. Polonia Gryfino
5 (3:1) 2
Zawodnik Bramki F K W
Ł. Jasiak 3 0 0 0
K. Karbowski 1 1 0 0
W. Magdziarz 1 0 0 0
A. Kaźmierczak 0 1 0 0
B. Kłonowski 0 0 0 0
D. Śmiałek 0 1 0 0
K. Reformat 0 1 0 0
M. Adamczak 0 0 0 0
P. Gałka 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
G. Chmielarz 1 2 0 0
M. Żołnowski 1 0 0 0
A. Duraziński 0 0 0 0
K. Barticzka 0 0 0 0
M. Gwiazda 0 2 0 0
M. Przepiórka 0 0 0 0
M. Siarkiewicz 0 0 0 0
P. Gadowski 0 1 0 0
Maison vs. Wrangler
10 (2:2) 6
Zawodnik Bramki F K W
G. Kaniecki 4 2 0 0
M. Nikitiński 4 1 0 0
P. Plis 1 0 0 0
R. Gnap 1 0 0 0
T. Janas 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
M. Lara 4 1 0 0
A. Lebioda 1 3 0 0
K. Mihoub 1 0 0 0
A. Piwowarski 0 1 0 0
D. Kaczorowski 0 0 0 0
D. Szajner 0 1 0 0
R. Wilk 0 0 0 0
W. Maciocha 0 0 0 0
Czarni Lubanowo vs. Odra Gryfino
8 (4:0) 4
Zawodnik Bramki F K W
Ł. Jasiak 3 0 0 0
M. Adamczak 3 0 0 0
B. Kłonowski 1 0 0 0
K. Karbowski 1 2 0 0
A. Kaźmierczak 0 1 0 0
D. Śmiałek 0 1 0 0
K. Reformat 0 0 0 0
Ł. Błaszczyk 0 0 0 0
P. Gałka 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
P. Mróz 2 1 0 0
P. Ziębowicz 1 0 0 0
R. Pasternak 1 0 0 0
A. Klimuk 0 0 0 0
A. Kołucki 0 3 0 0
A. Lewandowski 0 0 0 0
A. Smolnik 0 1 0 0
C. Mela 0 0 0 0
P. Baszak 0 0 0 0
P. Klimuk 0 0 0 0
Polonia Gryfino vs. Zalipie
4 (2:4) 8
Zawodnik Bramki F K W
M. Siarkiewicz 2 1 0 0
E. Maszczyk 1 1 0 0
M. Żołnowski 1 1 0 0
A. Duraziński 0 0 0 0
G. Chmielarz 0 0 0 0
M. Przepiórka 0 0 0 0
P. Gadowski 0 2 0 0
Zawodnik Bramki F K W
P. Kopystyński 2 0 0 0
C. Kubicki 1 1 0 0
Ł. Deptuła 1 0 0 0
Ł. Szandruk 1 0 0 0
Ł. Turtoń 1 3 1 0
M. Łapiński 1 0 0 0
M. Para 1 0 0 0
P. Lewandowski 0 0 0 0
Wrangler vs. Tygrysy
5 (0:1) 1
Zawodnik Bramki F K W
M. Lara 2 1 0 0
A. Piwowarski 1 0 0 0
K. Lara 1 0 0 0
W. Maciocha 1 0 0 0
A. Lebioda 0 0 0 0
D. Szajner 0 0 0 0
K. Mihoub 0 0 0 0
R. Stasiak 0 1 0 0
R. Wilk 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
K. Sokólski 1 0 0 0
A. Zastawny 0 1 0 0
B. Kubik 0 0 0 0
M. Leszczyński 0 1 0 0
M. Łuszczak 0 1 0 0
O. Rataj 0 1 0 0
P. Urbański 0 0 0 0
R. Kiełbaśnik 0 0 0 0
T. Maryniak 0 1 0 0
Zalipie vs. Czarni Lubanowo
5 (2:2) 6
Zawodnik Bramki F K W
M. Łapiński 2 1 0 0
Ł. Turtoń 1 1 1 0
P. Lewandowski 1 3 0 0
S. Kuchcik 1 2 0 0
Ł. Lendzion 0 0 0 0
Ł. Szandruk 0 1 0 0
M. Para 0 1 0 0
P. Kopystyński 0 0 0 0
W. Deptuła 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
K. Karbowski 2 4 0 0
K. Reformat 2 2 0 0
Ł. Błaszczyk 1 1 0 0
M. Adamczak 1 1 0 0
B. Kłonowski 0 2 0 0
D. Śmiałek 0 3 0 0
Ł. Jasiak 0 0 0 0
P. Gałka 0 0 0 0
W. Magdziarz 0 0 0 0
Odra Gryfino vs. Maison
3 (0:3) 7
Zawodnik Bramki F K W
A. Kołucki 1 1 0 0
P. Klimuk 1 2 0 0
P. Mróz 1 1 0 0
A. Klimuk 0 0 0 0
A. Lewandowski 0 3 0 0
A. Smolnik 0 0 0 0
C. Mela 0 0 0 0
D. Pasternak 0 0 0 0
P. Baszak 0 0 0 0
P. Ziębowicz 0 1 0 0
R. Pasternak 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
P. Plis 3 0 0 0
B. Woźniewski 2 0 0 0
G. Kaniecki 1 1 0 0
T. Janas 1 1 0 0
D. Kaniecki 0 0 0 0
K. Janiak 0 0 0 0
Maison vs. Tygrysy
20 (11:5) 9
Zawodnik Bramki F K W
G. Kaniecki 9 0 0 0
P. Plis 6 2 0 0
M. Nikitiński 4 0 0 0
B. Woźniewski 1 1 0 0
D. Kaniecki 0 1 0 0
T. Janas 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
R. Kiełbaśnik 6 0 0 0
D. Łabuda 1 1 0 0
M. Leszczyński 1 2 0 0
M. Łuszczak 1 0 0 0
A. Zastawny 0 0 0 0
B. Kubik 0 1 0 0
J. Konieczny 0 0 0 0
O. Rataj 0 0 0 0
P. Urbański 0 2 1 0
T. Maryniak 0 1 0 0
Polonia Gryfino vs. Odra Gryfino
0 (0:3) 11
Zawodnik Bramki F K W
G. Chmielarz 0 1 0 0
K. Barticzka 0 0 0 0
M. Gwiazda 0 0 0 0
M. Przepiórka 0 0 0 0
M. Siarkiewicz 0 1 0 0
M. Żołnowski 0 0 0 0
Zawodnik Bramki F K W
P. Baszak 4 0 0 0
C. Mela 3 1 0 0
A. Kołucki 1 1 0 0
P. Klimuk 1 1 0 0
P. Ziębowicz 1 0 0 0
R. Pasternak 1 0 0 0
A. Klimuk 0 1 0 0
D. Pasternak 0 0 0 0
P. Mróz 0 0 0 0
Zalipie vs. Wrangler
6 (4:0) 2
Zawodnik Bramki F K W
Ł. Turtoń 2 2 0 0
M. Łapiński 2 0 0 0
Ł. Szandruk 1 0 0 0
P. Lewandowski 1 0 0 0
Ł. Deptuła 0 0 0 0
Ł. Lendzion 0 2 0 0
M. Para 0 1 0 0
Zawodnik Bramki F K W
A. Piwowarski 1 2 0 0
M. Lara 1 1 0 0
A. Lebioda 0 2 0 0
D. Kaczorowski 0 0 0 0
K. Lara 0 3 0 0
L. Marchewka 0 0 0 0
R. Wilk 0 0 0 0
S. Lityński 0 0 0 0
W. Maciocha 0 0 0 0
Polonia Gryfino vs. Tygrysy
10 (2:4) 5
Zawodnik Bramki F K W
K. Barticzka 3 0 0 0
M. Gwiazda 3 4 0 0
M. Siarkiewicz 2 0 0 0
M. Żołnowski 2 0 0 0
A. Duraziński 0 0 0 0
G. Chmielarz 0 1 0 0
P. Gadowski 0 1 0 0
Zawodnik Bramki F K W
R. Kiełbaśnik 4 0 0 0
D. Łabuda 1 1 0 0
B. Kubik 0 0 0 0
O. Rataj 0 2 0 0
P. Urbański 0 1 0 1
T. Maryniak 0 0 0 0